Aperitivo Viaggiare Rent

Szanowni Członkowie,

Włoska Izba Handlowo-Przemysłowa w Polsce ma zaszczyt rozpocząć nowy sezon wydarzeń po przerwie wakacyjnej zapraszając Państwa na Aperitivo organizowane we współpracy z firmą członkowską Viaggiare Rent, oficjalnym sponsorem Tour de Pologne.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 28 września w siedzibie firmy Viaggiare Rent przy Alei Krakowskiej 151 w Warszawie, o godz. 18:00.  

Gościem honorowym wieczoru będzie Czesław Lang, patron Tour de Pologne, a także były polski kolarz szosowy i torowy. Zdobył srebrny medal na Igrzyskach Olimpijskich w Moskwie w 1980 r., a w latach 1982–1989 był zawodnikiem we Włoszech.

Firma Viaggiare Rent zajmuje się krótko i długoterminowym wynajmem samochodów. Podczas Aperitivo zaprezentowana zostanie oferta Viaggiare Rent zarezerwowana wyłącznie dla członków Włoskiej Izby.

Ponadto, spośród uczestników zostanie wylosowany szczęśliwy zwycięzca „weekendu z jeepem Tour de Pologne”. Zwycięzca będzie mógł odjechać do domu nowym Jeepem Avengerem – samochodem roku 2023 – i zatrzymać go do poniedziałku 2 października.

Udział dla członków CCIIP jest bezpłatny, prosimy o potwierdzenie obecności rejestrując się pod linkiem: https://cciip.glueup.com/event/aperitivo-viaggiare-rent-warsaw-88471/

Liczba miejsc ograniczona, czekamy na Was!

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

28 wrz 2023
Zakończone!

Czas

6:00 pm

Lokalizacja

Viaggiare Rent Headquarter
Aleja Krakowska 151, 02-180 Warszawa
Kategoria

Organizator

CCIIP - Anna Monika Stępień
Telefon
+48536444829
Email
annamonika.stepien@cciip.pl