ESPRESSO IN CAMERA ZE SPOTKANIAMI B2B W SOSNOWCU

#Espresso in Camera czeka na Państwa w siedzibie Włoskiej Izby w Sosnowcu.

Tym razem #Espresso in Camera oferuje Państwu możliwość spotkania ze specjalistą ochrony środowiska z kancelarii prawnej DZP, członka CCIIP, w formie bezpłatnych spotkań B2B.

W środę 13 marca mogą Państwo umówić swoje spotkanie w biurze CCIIP na ul. Żytniej 8 w Sosnowcu od godz. 11:00 do godz. 14:30.

Poniżej lista zagadnień, które mogą być tematem spotkania:

  • Kaucja / opakowania. Od 1 stycznia 2025 roku obowiązywać będzie w Polsce system kaucyjny. System kaucyjny obejmie jednorazowe butelki z plastiku o pojemności do 3 litrów, szklane butelki wielorazowego użytku do 1,5 litra oraz metalowe puszki o pojemności do 1 litra.
  • Taksonomia / ESG. W dniu 5 stycznia 2023 roku weszła w życie dyrektywa w sprawie sprawozdawczości korporacyjnej dotyczącej zrównoważonego rozwoju (CSRD), obligująca kolejne przedsiębiorstwa do corocznego przedstawiania raportowania niefinansowego w oparciu o Europejskie Standardy Sprawozdawczości Zrównoważonego Rozwoju
  • Greenwashing
  • Tematy wodne. W lipcu 2023 roku, wskutek katastrofy ekologicznej na Odrze, przyjęta została ustawa o rewitalizacji rzeki Odry, na mocy której powołany został nowy podmiot kontrolny w strukturze Wód Polskich – Inspekcja Wodna.
  • Prawo karne & ochrona środowiska
  • Przewóz odpadów w podmiotach z różnymi lokalizacjami

Poza reprezentacją CCIIP w osobie Anny Moniki Stępień, do Państwa dyspozycji będzie Daniel Chojnacki, Partner zespołu ochrony środowiska oraz Alfio Mancani, radca prawny odpowiedzialny za Italian Desk w kancelarii DZP.

W celu uzyskania informacji i zarezerwowania spotkania prosimy o kontakt: annamonika.stepien@cciip.pl; tel. +48 536 444 829.

Odwiedź nas na #Espresso in Camera

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

13 mar 2024
Zakończone!

Czas

11:00 am - 2:30 pm

Lokalizacja

Sosnowiec
Kategoria

Organizator

CCIIP - Anna Monika Stępień
Telefon
+48536444829
Email
annamonika.stepien@cciip.pl