WŁOSKA IZBA HANDLOWO-PRZEMYSŁOWA W POLSCE INAUGURUJE: ESPRESSO IN CAMERA

Home » Aktualności » WŁOSKA IZBA HANDLOWO-PRZEMYSŁOWA W POLSCE INAUGURUJE: ESPRESSO IN CAMERA

WŁOSKA IZBA HANDLOWO-PRZEMYSŁOWA W POLSCE INAUGURUJE: ESPRESSO IN CAMERA

23 września, 2022

Espresso in Camera to nowa inicjatywa CCIIP stworzona z myślą o stworzeniu okazji do spotkań zespołu Włoskiej Izby Handlowo-Przemysłowej w Polsce z członkami CCIIP i wszystkimi zainteresowanymi kontaktami z włoską społecznością w Polsce, a także samą działalnością Włoskiej Izby.

W każdy piątek od 10:00 do 13:00 czekamy na Państwa w siedzibie CCIIP ! Przy filiżance włoskiego Espresso będzie możliwe:

  • Spotkać się z zespołem Włoskiej Izby;
  • Omówić projekty i inicjatywy do zrealizowania we współpracy z Izbą;
  • Nawiązać kontakt z przedstawicielami włoskiej społeczności w Polsce;
  • Nawiązać współpracę z zespołem CCIIP w wielu obszarach biznesowych (logistyka, zaopatrzenie, usługi prawne, marketing itp.);
  • Korzystać z pomieszczeń CCIIP, znajdujących się w centrum Warszawy, w celu organizacji spotkań z klientami i/lub kontrahentami bez udziału Izby (zarezerwowane wyłącznie dla członków CCIIP);
  • Spędzić mile czas w przyjaznej atmosferze przy doskonałym Espresso.

Wszystkich chętnych do włączenia się w inicjatywę prosimy o wcześniejsze powiadomienie wysyłając maila na adres: annamonika.stepien@cciip.pl.

Do zobaczenia!   

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director