DOM WŁOSKIEJ JAKOŚCI W POLSCE

Od 1996 roku skupiamy włoskich przedsiębiorców w Polsce, którzy jednocześnie przyczyniają się do rozwoju gospodarczego tego kraju. To najliczniejsza taka grupa. Tu stwarzamy idealną atmosferę do networkingu, łączymy ze sobą firmy i zawsze staramy się, aby nasi wszyscy członkowie, nie tylko włoscy, byli otoczeni atmosferą słonecznych Włoch.

Networking Made in Italy

Jesteśmy przede wszystkim społecznością przedsiębiorców, których łączy jedno – zainteresowanie Włochami i tym, co w nich najlepsze. Skupiamy się na relacjach biznesowych i tworzymy dobry klimat do współpracy i wymiany pomiędzy firmami. Organizujemy wiele wydarzeń dla naszych członków czyli ponad 120 przedsiębiorców. I Ty zostań naszym członkiem, aby nie zabrakło Cię na kolejnych spotkaniach!

Wydarzenia Made in Italy

We Włoszech rozmowy biznesowe prowadzi się przy dobrym jedzeniu i świetnym winie. Siadając do stołu nie tylko porozmawiasz o tym, co ważne dla Twojej firmy, ale poczujesz pełną smaku, aromatu i pogody ducha atmosferę Włoch.

Promocja Twojej Marki

Stwarzamy doskonałe warunki do promocji Twojej marki i produktów wśród członków i nie tylko. Skontaktuj się z nami, a razem stworzymy strategię komunikacji i opracujemy w ramach działań naszej Izby kanały dotarcia najlepiej dopasowane do marki.

DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ CZŁONKIEM CCIIP?

BUDUJ Z NAMI NAJWIĘKSZĄ WŁOSKĄ SPOŁECZNOŚĆ BIZNESOWĄ W POLSCE

 • Przedstaw się na naszym blogu i zapoznaj z prezentacjami innych członków
 • Bądź na naszych spotkaniach networkingowych organizowanych we włoskim stylu
 • Wciąż lepiej poznawaj Włochy na wydarzeniach promocyjnych MADE IN ITALY

BĄDŹMY W KONTAKCIE

 • Utwórz profil na naszej platformie cyfrowej
 • Korzystaj z czatu, aby rozmawiać z innymi członkami
 • Udostępniaj aktualne informacje dotyczące Twojej firmy
 • Pobierz aplikację, aby korzystać z funkcjonalności platformy bezpośrednio z telefonu

POZNAJ LEPIEJ RYNEK

 • Korzystaj z analiz Centro Studi, aby lepiej poznać rynek włoski i polski
 • Bierz udział w seminariach organizowanych z inicjatywy naszych członków i sam stań się ich inicjatorem
 • Korzystaj z naszych usług komunikacyjnych i wsparcia dla firm przy poszukiwaniu partnerów biznesowych czy organizacji wydarzeń*
 • Promuj swoją markę korzystając z możliwości Izby

*usługi oferowane bezpłatnie lub po obniżonych cenach dla Członków Izby.

ZOSTAŃ NASZYM CZŁONKIEM JUŻ TERAZ I KORZYSTAJ ZE WSZYSTKICH SWOICH PRZYWILEJÓW

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju kontaktów biznesowych między Polską a Włochami? Chcesz znaleźć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Ofertę członkowską kierujemy do włoskich, polskich i wszystkich innych przedsiębiorców, których łączy zainteresowanie Włochami i relacjami biznesowymi między naszymi dwoma krajami.