Korzyści z członkostwa

Home » Zostań Naszym Członkiem » Korzyści z członkostwa

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Networking

Bierz udział w naszych spotkaniach networkingowych jak najczęściej, a nawiązywanie współpracy z firmami, które cię interesują stanie się dużo prostsze.

Organizujemy ich wiele, są one różnorodne, obficie korzystamy z naszej rozległej sieci kontaktów, a więc nasi Członkowie mają okazję spotkać zarówno przedsiębiorców z różnych branż, jak i osobistości ze świata polityki i kultury.

Nasi Członkowie otrzymują dostęp do platformy cyfrowej w Strefie Użytkownika naszej witryny, dzięki czemu mogą nawiązać kontakt z każdym ze 120 przedsiębiorców zrzeszonych w Izbie.

Bądź aktywnym Członkiem naszej społeczności zarówno online, jak i na spotkaniach “na żywo” w duchu włoskiego, optymistycznego nastawienia do świata.

Poczuj się, jak we Włoszech!


Usługi marketingowe

Nasz zespół jest dostępny dla każdego Członka służąc swoją wiedzą i pomocą. Narzędzia dostępne dla Twojej marki w ramach Izby to m.in:

 • e-mail marketing
 • media społecznościowe Izby: FB, Linkedin, IG, YT
 • wsparcie przy organizacji eventów, seminariów, webinarów, podcastów
 • co-marketing z innymi Członkami Izby
 • rabat 50%

Członkostwo cyfrowe 

Izba dysponuje platformą cyfrową, dzięki której korzystasz z zalet członkostwa 24/7:

 • logujesz się w obszarze zarezerwowanym dla Członków
 • tworzysz profil swojej firmy
 • kontaktujesz się z innymi członkami za pomoc Czatu
 • dzielisz się informacjami i aktualnościami nt. swojej firmy
 • rejestrujesz się na wydarzenia swojej Izby
 • wybierasz newsletter wg tematów, które Cię interesują
 • pobierasz aplikację i korzystasz z funkcjonalności platformy bezpośrednio z telefonu

Szkolenia i informacje

Izba umożliwia udział w warsztatach, seminariach i debatach dotyczących zarządzania i rozwoju biznesu z udziałem Członków, Partnerów i zaproszonych instytucji – bezpłatnie lub po preferencyjnych cenach.

Izba prowadzi rownież informacyjne Centro Studi, którego zadaniem jest bieżąca analiza trendów gospodarczych i relacji biznesowych między Włochami a Polską.

Poza tym Członkowie systematycznie otrzymują stąd informacje na temat aktualnych możliwych dofinansowań, prowadzonych konkursów oraz zmian podatkowych, administracyjnych i prawnych dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce.


Reprezentacja instytucjonalna

Członkowie są reprezentowani przez Izbę Włoską w relacjach z instytucjami i administracją publiczną w Polsce i we Włoszech.

W celu skutecznej ochrony praw dotyczących Członków Izba współpracuje z Ambasadą Włoch w Polsce i jest obecna, poprzez swoich przedstawicieli w różnych instytucjach i stowarzyszeniach działających we Włoszech i w Polsce: Assocamerestero, IGCC, Lewiatan, KIG.


Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director