Poszukiwanie partnerów handlowych

Home » Poszukiwanie partnerów handlowych

Znajdziemy dla twojej firmy najlepszych partnerów handlowych i sprawimy, że staniesz się znanym przedsiębiorcą w Polsce i we Włoszech.

CCIIP wspiera firmę Klienta w rozwoju jego działalności w Polsce, poprzez ukierunkowane poszukiwanie właściwych partnerów biznesowych z pożądanych sektorów.

W naszej ofercie obejmują się 3 różne etapy (można je dokupić osobno):

Etap 1 – Screening

Udostępnienie klientowi listy przygotowanej przez zespół CCIIP. Lista filtrowana według potrzeb klienta, zawiera wszystkie informacje o firmach dostępne w bazach danych i na stronach publicznych dostępnych dla Izby (lista obejmuje maksymalnie 35 kontaktów).

Etap 2 – Direct Marketing

Bezpośredni kontakt CCIIP z firmami z listy przekazanej w FAZIE 1 i na podstawie budżetu określonego przez klienta zdefiniowanie spotkań B2B pomiędzy stronami, które odbędą się online lub offline (według potrzeb klienta) *.

Etap 3 – Professional Support

Klient może skorzystać ze wsparcia profesjonalisty należącego do zespołu CCIIP podczas spotkań (online lub offline) uzgodnionych z potencjalnymi polskimi partnerami*.

* Wszystkie koszty dodatkowe (transport, zakwaterowanie, wyżywienie itp.) nie są wliczone w cenę i będą fakturowane oddzielnie.

Umów się na bezpłatną konsultację, aby zdefiniować założenia i stworzyć najlepszą strategię dla swojej firmy.

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director