32° Convention Mondiale delle Camere di Commercio Italiane all’Estero

Home » Aktualności » 32° Convention Mondiale delle Camere di Commercio Italiane all’Estero

32° Convention Mondiale delle Camere di Commercio Italiane all’Estero

20 czerwca, 2023

W tych dniach CCIIP, reprezentowana przez prezesa Piero Cannasa (również członka zarządu Assocamerestero) i dyrektor zarządzającą Elisabettę Caprino, uczestniczyła w 32 Światowej Konwencji Włoskich Izb Handlowych za Granicą.

Zagraniczne izby handlowe zrzeszone w Assocamerestero, zebrane na sesji plenerowej w regionie Marche, dyskutowały o sposobach i narzędziach wspierania MŚP na dobrej i spersonalizowanej ścieżce w ramach nowych modeli internacjonalizacji.

Odbył się również dzień poświęcony Stati Generali dell’Internazionalizzazione (Ogólnym Stanom Internacjonalizacji), w którym uczestniczyły również najwyższe międzynarodowe i krajowe władze instytucjonalne, a także dzień, w którym delegaci z 84 zagranicznych izb handlowych z 61 krajów mogli spotkać się z firmami z Marche w ramach indywidualnych spotkań.

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director