ankieta zmiany w prawie podatkowym

Home » Aktualności » ankieta zmiany w prawie podatkowym

ankieta zmiany w prawie podatkowym

11 lutego, 2013

 Zapraszamy do wypełnienia ankiet dotyczących zmian w podatku VAT, które znalazły się w poselskich projektach ustaw,  zmian w fakturowaniu wprowadzonych od 2013 r. i tych, które zostaną wprowadzone od 2014 r. oraz oczekiwanych uproszczeń w przepisach podatkowych.

Wyniki ankiet pozwolą PKPP Lewiatan lepiej poznać oczekiwania mikro, małych i średnich przedsiębiorców w kluczowych kwestiach podatkowych. Kończąc realizację projektu Świadomy Podatnik jest to ostatnia szansa na przekazanie decydentom opinii małego i średniego biznesu na temat wprowadzanych zmian w prawie podatkowym.

Państwa uwagi posłużą do sporządzenia profesjonalnych opinii legislacyjnych.  Prosimy o wypełnienie załączonych dokumentów i odesłanie ich do 15 lutego 2013 r. na adres: ppruszynski@pkpplewiatan.pl Download PDF

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director