APERITIVO VIAGGIARE RENT

Home » Nadchodzące Wydarzenia » APERITIVO VIAGGIARE RENT

APERITIVO VIAGGIARE RENT

28 września, 2023

Włoska Izba Handlowo-Przemysłowa w Polsce ma zaszczyt rozpocząć nowy sezon wydarzeń po przerwie wakacyjnej zapraszając Państwa na Aperitivo organizowane we współpracy z firmą członkowską Viaggiare Rent, oficjalnym sponsorem Tour de Pologne.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 28 września w siedzibie firmy Viaggiare Rent przy Alei Krakowskiej 151 w Warszawie, o godz. 18:00.  

Gościem honorowym wieczoru będzie Czesław Lang, patron Tour de Pologne, a także były polski kolarz szosowy i torowy. Zdobył srebrny medal na Igrzyskach Olimpijskich w Moskwie w 1980 r., a w latach 1982–1989 był zawodnikiem we Włoszech.

Firma Viaggiare Rent zajmuje się krótko i długoterminowym wynajmem samochodów. Podczas Aperitivo zaprezentowana zostanie oferta Viaggiare Rent zarezerwowana wyłącznie dla członków Włoskiej Izby.

Ponadto, spośród uczestników zostanie wylosowany szczęśliwy zwycięzca „weekendu z jeepem Tour de Pologne”. Zwycięzca będzie mógł odjechać do domu nowym Jeepem Avengerem – samochodem roku 2023 – i zatrzymać go do poniedziałku 2 października.

Udział dla członków CCIIP jest bezpłatny, prosimy o potwierdzenie obecności rejestrując się pod linkiem: https://cciip.glueup.com/event/aperitivo-viaggiare-rent-warsaw-88471/

Liczba miejsc ograniczona, czekamy na Was!

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director