CIBUS Parma – 29/30 Marca 2023

Home » Aktualności » CIBUS Parma – 29/30 Marca 2023

CIBUS Parma – 29/30 Marca 2023

9 lutego, 2023

Włoska Izba Handlowo-Przemysłowa w Polsce ma przyjemność podzielić się kilkoma informacjami dla osób zainteresowanych udziałem w edycji 2023 Cibus, Międzynarodowej Wystawie Żywności, zaplanowanej na 29 i 30 marca 2023 r. w Parmie we Włoszech.

Cibus to najważniejsze targi poświęcone włoskiej branży spożywczej i wydarzenie, którego nie można przegapić.

Na targach Cibus instytucje, stowarzyszenia handlowe, firmy i profesjonaliści z sektora spożywczego Made in Italy spotykają się, aby przedstawić przyszłe strategie biznesowe w dziedzinie żywności. Wystawa stanowi okazję do tworzenia i rozwijania relacji biznesowych na poziomie międzynarodowym, z myślą o przyszłości i innowacjach.

Cibus to wydarzenie B2B dedykowane profesjonalnym gościom z różnych sektorów będących przedmiotem zainteresowania branży rolno-spożywczej: GDO, Ho.Re.Ca. & Food Service.

Podczas wystawy, Cibus zajmie się różnymi realiami produkcyjnymi włoskiego przemysłu rolno-spożywczego: wielcy gracze, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz niszowi producenci znajdą tam przestrzeń dla siebie.

Wszystkich zainteresowanych programem Cibus Buyers zapraszamy na stronę: Cibus Connecting Italy | 29-30 Marzo 2023

Formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: Cibus Connecting Italy | March 29-30 2023

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director