EEQF – ENJOY EUROPEAN QUALITY FOOD

Home » Aktualności » EEQF – ENJOY EUROPEAN QUALITY FOOD

EEQF – ENJOY EUROPEAN QUALITY FOOD

1 marca, 2023

We wtorek 28 lutego mieliśmy przyjemność zorganizować wspaniałą kolację w lokalu Port Royal, gdzie promowaliśmy wydarzenie EEQF.

Projekt Enjoy European Quality Food promuje sześć europejskich wyśmienitości z oznaczeniem pochodzenia aby je rozpowszechnić i zwiększyć świadomość ich certyfikowanej jakości i identyfikowalności.

Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli i sprawili, że wieczór był niezapomniany! Z przyjemnością dzieliliśmy się z Wami naszą pasją do zrównoważonego rozwoju i środowiska, a także do wysokiej jakości jedzenia i wina. Jesteśmy wdzięczni za Wasze wsparcie i czekamy na kolejne wydarzenie!

Specjalne podziękowania należą się również Grzegorzowi Łapanowskiemu za jego wkład w przygotowanie menu oferowanego podczas kolacji oraz Emiliano Castagna za zabawę i organizacyjne wsparcie wydarzenia.

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director