FESTA ITALIANA 2017

Home » Nadchodzące Wydarzenia » FESTA ITALIANA 2017

FESTA ITALIANA 2017

09/09/2017 Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę specjalną na Koncert Festa Italiana 2017, na którym wystąpią największe gwiazdy włoskiej muzyki m.in. Al Bano & Romina Power. Koncert odbędzie się w sobotę 9 września 2017 r. na stadionie ARENA w Lublinie i będzie częścią EUROPEJSKIEGO FESTIWALU SMAKU, który w tym roku poświęcony jest smakom i kulturze Włoch.
Włoska Izba Handlowo-Przemysłowa w Polsce objęła imprezę swoim patronatem. Przekazujemy Państwu ofertę specjalną biletów grupowych dostępną przy zakupie biletów za pośrednictwem Włoskiej Izby (zniżka 5% przy zakupie min. 10 biletów, 10% przy zakupie min. 25 biletów). Szczegóły oferty w załączniku oraz na naszej stronie internetowej www.cciip.pl. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do nas podając imię i nazwisko oraz precyzując wybór miejsca i cenę biletu na adres annamonika.stepien@cciip.pl do dn. 28 lipca. Oferta obowiązuje także pracowników firm członkowskich i ich rodziny.
Koncert Festa Italiana objął honorowym patronatem także Ambasador Republiki Włoch w Polsce, J.E. Alessandro De Pedys. Download PDF

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director