Festiwal Viva l’Italia

Home » Aktualności » Festiwal Viva l’Italia

Festiwal Viva l’Italia

16 maja, 2016

 rzedstawiamy festiwal organizowany przez Fundację Włosko-Polską InteRe, członka Włoskiej Izby:
Festiwal Viva l’Italia Wydarzenie narodziło się w 2012 r. w Łodzi aby promować Włochy i jego kulinarne specjały w Polsce. Event stanowi nie tylko biznesową okazję i zapewnia widoczność włoskim firmom działającym w tym sektorze, ale proponuje również równolegle szereg imprez kulturalnych i sesji szkoleniowych. Od tego roku wydarzenia nabiera charakteru „wędrownego” i udział zostaje rozszerzony dla innych sektorów. Zaplanowano dwie edycje: Łódź 29-31 lipca 2016 Festiwal odbędzie się na głównej ulicy (ul. Piotrkowska) i jest organizowany we współpracy z miastem Łódź w tym samym czasie co lokalna impreza „Urodziny Łodzi”, która każdego roku przyciąga ponad 200.000 odwiedzających. Kraków, 23-25 września 2016 Festiwal odbędzie się na jednym z głównych placów w centrum miasta (Plac Szczepański) i jest organizowany we współpracy z Włoskim Instytutem Kultury w Krakowie.
Festiwal co roku był objęty patronatem Ambasady Włoch w Warszawie i od tego roku również patronatem Włoskiej Izby Handlowo-Przemysłowej w Polsce. Osoby zainteresowane sprzedażą swoich produktów podczas imprezy lub sponsorowaniem inicjatywy, prosimy o bezpośredni kontakt na adres: info@intere.org 

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director