Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości – Konkursu Fabryka Przyszłości

Home » Aktualności » Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości – Konkursu Fabryka Przyszłości

Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości – Konkursu Fabryka Przyszłości

17 maja, 2023

Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości z przyjemnością informuje, że rozpoczęła nabór do III edycji Konkursu Fabryka Przyszłości. Konkurs jest ukierunkowany na identyfikację innowacyjnych rozwiązań i dobrych praktyk w zakresie transformacji technologicznej, ekologicznej i organizacyjnej przedsiębiorstw produkcyjnych w Polsce. 

Inicjatywa promuje wdrażanie rozwiązań przemysłu przyszłości przez wyróżnianie fabryk, które mają doświadczenie i osiągają sukcesy we wprowadzaniu nowoczesnych technologii i innowacji przynoszących firmom wymierne korzyści. Organizacje mają szansę dzielić się swoim doświadczeniem w obszarze transformacji cyfrowej oraz realizacją projektów w ramach budowanego ekosystemu Fabryk Przyszłości.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: Fabryka Przyszłości 2023 – Platforma Przemysłu Przyszłości (przemyslprzyszlosci.gov.pl)

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director