Fundacja Warsaw Enterprise Institute | Pizza i Pierogi

Home » Aktualności » Fundacja Warsaw Enterprise Institute | Pizza i Pierogi

Fundacja Warsaw Enterprise Institute | Pizza i Pierogi

13 czerwca, 2023

W imieniu Fundacji Warsaw Enterprise Institute mamy przyjemność zaprosić na popołudniową „Pizzę i Pierogi”, włosko-polskie spotkanie biznesowe, które odbędzie się 30 czerwca w godzinach 15:00-19:00 w Świetlicy Wolności (ul. Nowy Świat 6/12 w Warszawie).

Fundacja Warsaw Enterprise Institute (WEI) została założona w 2014 roku i szybko stała się jednym z wiodących polskich think tanków zajmujących się kwestiami gospodarczymi i politycznymi. WEI koncentruje się na czterech kluczowych obszarach dla środowiska biznesowego i poprawy dobrobytu Polski: państwie i prawie, bezpieczeństwie, ekonomii i demografii.

Podczas spotkania omówione zostaną kwestie związane ze współpracą gospodarczą między Polską a Włochami. Głównymi gośćmi będą przedstawiciele włoskiego biznesu w Polsce i polskiego biznesu we Włoszech, a także rządowi eksperci ds. gospodarczych.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o kontakt z dr Martą Roels pod adresem e-mail: m.roels@wei.org.pl.

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director