Gwiazdkowy Biznes Mixer – Katowice 14.12.2021

Home » Nadchodzące Wydarzenia » Gwiazdkowy Biznes Mixer – Katowice 14.12.2021

Gwiazdkowy Biznes Mixer – Katowice 14.12.2021

14 grudnia, 2021

Szanowni Członkowie, mamy przyjemność zaprosić Państwa na 3° Edycję wydarzenia Gwiazdkowy Biznes Mixer, organizowanego przez Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną, Miasto Katowice, pod patronatem Prezydenta Miasta Katowice i Konfederacji „Lewiatan” oraz we współpracy z Zagranicznymi Izbami Handlowymi: Włoską, Amerykańską, Polsko-Niemiecką, Polsko-Kanadyjską, Polsko-Francuską, Polsko-Rumuńską, Polsko-Węgierską, Polsko-Brytyjską, Polsko-Irlandzką i Enterprise Ireland.

W tym roku Gwiazdkowy Biznes Mixer odbędzie się w formie LIVE14 grudnia od godz. 17:30 w Hotelu Vienna House Easy Katowice.

Gwiazdkowy Biznes Mixer to wyjątkowe spotkanie biznesowe w formie 'koktajl’ (na stająco, przy stolikach) i tym samym wyjątkowa okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, zaprezentowania oferty firmy oraz rozpoczęcia ciekawych inicjatyw współpracy z potencjalnymi partnerami, klientami, dostawcami, dystrybutorami oraz inwestorami.

Agenda Wydarzenia:

  • 17:30 – 18:00 – Rejestracja uczestników
  • 18:00 – 18:30 – Oficjalne otwarcie
  • 18:30 – 21:00 – Networking

Udział dla Członków Włoskiej Izby jest bezpłatny.

Możliwe jest również bezpłatne anulowanie udziału w wydarzeniu najpóźniej do dnia 9 grudnia.

Brak anulowania w późniejszym terminie spowoduje obciążenie fakturą w wysokości 200 PLN + VAT. 

Zapraszamy do rejestracji na wydarzenie poprzez wypełnienia Formularza online

Udział w spotkaniu mogą wziąć tylko te osoby, które posiadają zaświadczenie o zaszczepieniu przeciwko COVID-19 pełną dawką lub okażą negatywny wynik testu antygenowego na COVID-19, wykonanego nie później niż 48 godzin przed Eventem.

Ponadto, w przypadku wejścia w życie restrykcji dotyczących limitu uczestników podczas eventów – Organizatorzy przeniosą wydarzenie do Internetu w formule on-line, o czym niezwłocznie poinformujemy.

Ilość miejsc ograniczona.

Dla zainteresowanych istnieje również możliwość zostania Sponsorem wydarzenia. 

W załączniku szczegóły oferty sponsorskiej.  

Deadline deklaracji upływa 19 listopada. 

Więcej informacji: magdalena.dziekan@cciip.pl

Ze względu na obecnie znaczący wzrost zachorowań na Covid19 oraz dbałość o Państwa bezpieczeństwo, wydarzenie podlega wymogom bezpieczeństwa. Prosimy o przygotowanie oraz okazanie dowodu szczepienia (cyfrowego lub papierowego) i dokumentu ze zdjęciem przy wejściu na wydarzenie. W przypadku braku pełnego szczepienia udział w spotkaniu będzie możliwy po przedstawieniu negatywnego wyniku testu Covid, nie starszego niż 24 godziny. Prosimy także o posiadanie i zakładanie maseczek. Bardzo dziękujemy za wyrozumiałość!

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director