Gwiazdkowy Biznes Mixer – Katowice

Home » Nadchodzące Wydarzenia » Gwiazdkowy Biznes Mixer – Katowice

Gwiazdkowy Biznes Mixer – Katowice

14 grudnia, 2022

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na 4° świąteczną Edycję wydarzenia Gwiazdkowy Biznes Mixer, organizowanego przez Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną, Miasto Katowice, pod patronatem Prezydenta Miasta Katowice i Konfederacji Lewiatan oraz we współpracy z zagranicznymi izbami handlowymi: Włoską, Polsko-Belgijską, Polsko-Niemiecką, Polsko-Kanadyjską, Polsko-Francuską, Polsko-Rumuńską, Polsko-Węgierską, Polsko-Brytyjską, Polsko-Irlandzką, Polsko-Szwajcarską, Polsko-Słowacką, Polsko-Holenderską, Polsko-Hiszpańską, Enterprise Ireland i Advantage Austria.

W tym roku Gwiazdkowy Biznes Mixer odbędzie się 14 grudnia o godz. 17:30 w Hotelu Vienna House Easy Katowice, ul. Sokolska 24.

Gwiazdkowy Biznes Mixer to wyjątkowe spotkanie biznesowe w formie koktajlu i tym samym wyjątkowa okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, zaprezentowania oferty firmy oraz rozpoczęcia ciekawych inicjatyw współpracy z potencjalnymi partnerami, klientami, dostawcami, dystrybutorami oraz inwestorami.


Agenda wydarzenia:

17:30 – 18:00 – Rejestracja uczestników

18:00 – 18:30 – Oficjalne otwarcie

18:30 – 21:00 – Networking


Załączamy zaproszenie.

Udział w wydarzeniu dla członków CCIIP jest bezpłatny.

Koszt udziału dla firm spoza CCIIP to 200 PLN za osobę.

Możliwe jest anulowanie udziału w wydarzeniu najpóźniej do dnia 9 grudnia.

Brak anulowania w późniejszym terminie spowoduje obciążenie fakturą w wysokości 200 PLN + VATProsimy o potwierdzenie obecności na adres: annamonika.stepien

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director