Gwiazdkowy Biznes Mixer Online 2020

Home » Aktualności » Gwiazdkowy Biznes Mixer Online 2020

Gwiazdkowy Biznes Mixer Online 2020

9 grudnia, 2020

 Mamy przyjemność zaprosić Państwa na drugą edycję z cyklu Gwiazdkowy Biznes Mixer, uruchomionego w 2019 roku, organizowanego przez Specjalną Strefę Ekonomiczną w Katowicach, Miasto Katowice, pod patronatem Prezydenta Miasta Katowice i Konfederacji „Lewiatan” oraz we współpracy z Izbami Przemysłowo – Handlowymi: Włoską, Amerykańską, Polsko-Niemiecką, Polsko-Kanadyjską, Polsko-Francuską, Polsko-Rumuńską, Polsko-Węgierską, Polsko-Brytyjską i Enterprise Ireland.
W tym roku wydarzenie przebiegać będzie w wersji on-line na platformie Venture Cafe i odbędzie się w środę 16 grudnia 2020 r. w godzinach 15:00 – 17:00.
Podczas spotkania uczestnicy będą mieć okazję nawiązania nowych kontaktów biznesowych, zaprezentowania oferty swojej firmy oraz rozpoczęcia ciekawych inicjatyw współpracy z potencjalnymi partnerami, klientami, dostawcami, dystrybutorami oraz inwestorami.
Przewidywana ilość uczestników: ok. 200 osób.
Agenda wydarzenia: 14:00-14:45
Otwarcie platformy / rejestracja uczestników 15:00-15:30
Oficjalne otwarcie 15:30-17:00
Business networking na platformie REMO (Venture Cafe) Część I: Panel otwierający, dotyczący doświadczeń firm stojących przed wyzwaniami związanymi z COVID-19.
Część II: Business Mixer Mixery Biznesowe to wyjątkowa formuła spotkań biznesowych i networking’u, która pozwala na uzyskanie wielu kontaktów w krótkim czasie.
Celem Business Mixera jest stworzenie zrzeszonym firmom możliwości nawiązywania nowych kontaktów biznesowych oraz wzmacnianie kontaktów już istniejących.
Uczestnikami tych spotkań są głównie Prezesi, Dyrektorzy Zarządzający oraz Członkowie Zarządów spółek zrzeszonych.
Wydarzenie odbędzie się na platformie Venture Cafe, która umożliwia przemieszczanie się pomiędzy stolikami 6-osobowymi przy których będą odbywać się spotkania biznesowe.
Spotkanie przebiegać będzie w luźnej i przyjaznej atmosferze.
Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa na adres: magdalena.dziekan@cciip.pl Rejestracja jest otwarta do 14 grudnia (poniedziałek).
Udział: bezpłatny dla Członków CCIIP. Dla zainteresowanych istnieje również możliwość zostania Sponsorem / Partnerem wydarzenia oraz wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym – okazja do wyróżnienia się i wypromowania marki wśród uczestników wydarzenia. W załączniku informacje techniczne oraz oferta sponsorska. Zapraszamy do współpracy i uczestnictwa! Download PDF

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director