HRiCEO TRENDS 2023

Home » Nadchodzące Wydarzenia » HRiCEO TRENDS 2023

HRiCEO TRENDS 2023

11 października, 2023

Włoska Izba Handlowo-Przemysłowa w Polsce wraz z firmą Fiabilis Consulting Group, członkiem CCIIP, ma przyjemność zaprosić Państwa na śniadanie biznesowe pt.: „HRiCEO Trends 2023”, które się odbędzie w środę 11 października 2023 roku w siedzibie Izby, ul. Pańska 98/9 w Warszawie, o godz. 9:00.

Podczas wydarzenia porozmawiamy na temat aktualnych wyzwań ESG (Environmental, Social Responsibility, Governance), które stoją przed działami HR, zarządami i dyrekcjami przedsiębiorstw w Polsce. Zaproszeni eksperci przedstawią, jak skutecznie przeprowadzić transformację energetyczną przedsiębiorstwa, aby ograniczyć dynamicznie rosnące koszty energii oraz dostosować firmę do wymagań ESG europejskiego rynku. Zaprezentują również, jak poprzez podejście 360 stopni do bezpieczeństwa i higieny pracy zrealizować cele ESG oraz wygenerować trwałe oszczędności dla organizacji.

Program wydarzenia został podzielony na dwa moduły tematyczne: (1) Strategia HR i (2) Zarządzanie Przedsiębiorstwem. W załączeniu szczegółowy opis modułów. Udział dla członków CCIIP jest bezpłatny. Wydarzenie odbędzie się w jęz. polskim. W celu rejestracji na wydarzenie prosimy kliknąć w link: HRiCEO Trends 2023 (clickmeeting.com)

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director