HR Seminar „Human capital in the era of digital reality”

Home » Nadchodzące Wydarzenia » HR Seminar „Human capital in the era of digital reality”

HR Seminar „Human capital in the era of digital reality”

16 maja, 2018

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na seminarium zatytułowane „Human capital in the era of digital reality. How to keep tech and touch in balance?” zorganizowaną we współpracy z Polsko-Holenderską Izbą Gospodarczą, które odbędzie się w środę, 16 maja 2018 r. o godz. 9.30 w Ambasadzie Królestwa Niderlandów, ul. Kawalerii 10 w Warszawie.
Podczas spotkania zostanie przedstawiona analiza dotycząca kapitału ludzkiego, planowania pracy, cyfrowego procesu rekrutacji oraz innych zagadnień związanych z rynkiem pracy. W załączniku znajdą Państwo szczegółowy program seminarium. Spotkanie odbędzie się w języku angielskim. Udział dla członków Włoskiej Izby jest bezpłatny. Prosimy o potwierdzenie obecności na adres: annamonika.stepien@cciip.pl do dnia 15 maja 2018. Download PDF

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director