IABM IZERA Edition – Official Statement

Home » Aktualności » IABM IZERA Edition – Official Statement

IABM IZERA Edition – Official Statement

17 maja, 2023

Z radością ogłaszamy publikację naszego oficjalnego komunikatu prasowego dotyczącego wydarzenia IABM IZERA EDITION, które odbyło się w Jaworznie 9 i 10 maja 2023! Ten komunikat zawiera kompletny przegląd wydarzenia, w tym najważniejsze momenty, inspirujące dyskusje i opinie uczestników. To unikalna okazja, aby zanurzyć się w atmosferę tego wyjątkowego spotkania ekspertów branży na poziomie krajowym i międzynarodowym.

Jeśli jesteście ciekawi wszystkich szczegółów oraz chcecie poznać główne trendy i innowacje, które pojawiły się podczas IABM IZERA EDITION, nie przegapcie okazji do przeczytania naszego komunikatu prasowego, który można pobrać na końcu artykułu. Zachęcamy do podzielenia się tą informacją z kolegami, przyjaciółmi i kontaktami zawodowymi, aby szerzyć entuzjazm i znaczenie tego wyjątkowego doświadczenia.

Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli i przyczynili się do zorganizowania tego wyjątkowego wydarzenia! Śledźcie naszą stronę i socialmedia, aby być na bieżąco z przyszłymi inicjatywami i możliwościami networkingu.

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director