IABM IZERA EDITION | OFICJALNE WIDEO

Home » Aktualności » IABM IZERA EDITION | OFICJALNE WIDEO

IABM IZERA EDITION | OFICJALNE WIDEO

31 maja, 2023

Chwila, na którą czekałeś, w końcu nadeszła! Z przyjemnością prezentujemy oficjalne wideo z wydarzenia IABM IZERA Edition, które odbyło się w Jaworznie 9. i 10. maja!

Jesteś gotowy na niezapomniane doświadczenie? To wideo zabierze Cię prosto do serca wydarzenia, pozwoli Ci przeżyć najważniejsze momenty, angażujące dyskusje i  poczuć wyjątkową energię, która panowała przez całe wydarzenie.

Odkryj perspektywy liderów branży motoryzacyjnej, nowe trendy i wyzwania, które kształtują tę branżę. To niepowtarzalna okazja, aby uzyskać kompleksowy przegląd tego, co zostało omówione i podzielić się wrażeniami z swoimi współpracownikami.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział i umożliwili zrealizowanie tego niezwykłego wydarzenia. Śledź nas, aby być na bieżąco z przyszłymi inicjatywami i odkrywać więcej możliwości networkingowych.

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director