Impact of Foreign Direct Investments in SILESIA – FDI Debate

Home » Nadchodzące Wydarzenia » Impact of Foreign Direct Investments in SILESIA – FDI Debate

Impact of Foreign Direct Investments in SILESIA – FDI Debate

18 października, 2017

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na debatę “Impact of Foreign Direct Investments in Silesia”, która odbędzie się w środę 18 pazdziernika 2017 r. o godz. 14:00 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, plac Sławika i Antalla 1, w Katowicach. Debata FDI jest częścią Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw mającego miejsce w dniach 18-20 pazdziernika w Katowicach: http://ekmsp.eu/pl/strona-glowna/.
International Group of Chambers of Commerce złożone z 14 izb bilateralnych – w tym Włoskiej Izby – we współpracy z Polityką Insight, przygotowały specjalny raport na temat wpływu inwestycji zagranicznych w Polsce, którego wyniki przedstawimy Państwu podczas debaty, a przede wszystkim zachęcimy inwestorów i przedstawicieli władz Śląska do reflekcji i dyskusji nt. wpływu inwestycji zagranicznych na ich region. W panelu dyskusyjnym zasiądzie także przedstawiciel Zarządu Włoskiej Izby Handlowo-Przemysłowej w Polsce, Prezes firmy Bitron, SILVIO BRIGNONE.
Załączamy zaproszenie w jęz. angielskim. Uczestnictwo w debacie jest bezpłatne. Prosimy o potwierdzenie udziału na adres: annamonika.stepien@cciip.pl do dn. 13.10.2017. Download PDF

Ostatnie Artykuły

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director