Inauguracja nowego biura CCIIP we Wrocławiu

Home » Aktualności » Inauguracja nowego biura CCIIP we Wrocławiu

Inauguracja nowego biura CCIIP we Wrocławiu

12 lipca, 2016

 Włoska Izba Handlowo-Przemysłowa w Polsce ma zaszczyt ogłosić otwarcie nowego lokalnego biura we Wrocławiu
Inauguracji odbędzie się we wtorek 12 lipca 2016 r., w godz. 17:30 – 21:00, w Centrum Kongresowym Hala Stulecia we Wrocławiu, ul. Wystawowa 1.
Poprzez otwarcie wrocławskiego biura zamierzamy rozwijać i wspierać współpracę gospodarczą i handlową dobrze zintegrowanej włoskiej wspólnoty przedsiębiorców z tego terytorium.
W obecności Ambasadora Włoch w Polsce, J.E. Alessandro De Pedys i reprezentantów lokalnych instytucji, opowiemy o działalności CCIIP i zostanie przedstawiony nowy przedstawiciel biura we Wrocławiu, Pan Gianbruno Torrano.
Kolejnym punktem wieczoru będzie networking z bufetem specjałów z Włoch i z muzyką na żywo.
Za kończenia będzie można podziwiać piękny pokaz wrocławskich fontann, oferowany przez Włoską Izbę, który odbędzie się o godz. 21:30.
Uprzejmie prosimy o potwierdzenie Pani/Pana obecności najpóźniej do piątku 1 lipca poprzez przesłanie nazwisk uczestników na adres: sekretariat@cciip.pl Liczba miejsc jest ograniczona.
Ze względów organizacyjnych związanych z zakupem biletów, uprzejmie prosimy również o potwierdzenie udziału w pokazie fontann, który odbędzie się o godz. 21:30.
Czekamy na Państwa aby spędzić wspólnie miły wieczór we włoskim stylu! Download PDF

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director