International Automotive Business Meeting – 5 edycja

Home » Nadchodzące Wydarzenia » International Automotive Business Meeting – 5 edycja

International Automotive Business Meeting – 5 edycja

5 kwietnia, 2022

Wraca  kluczowe wydarzenie dla branży motoryzacyjnej w Europie Środkowo-Wschodniej. W dniach 5 i 6 kwietnia 2022 r. będzie można osobiście dołączyć do nas w Sosnowcu, podczas piątej edycji International Automotive Business Meeting (IABM).

Jeśli szukasz wysokiej jakości wydarzenia motoryzacyjnego, w którym możesz uczestniczyć osobiście, nie możesz przegapić piątej edycji IABM.

Eksperci i profesjonaliści z branży motoryzacyjnej z Europy Środkowo-Wschodniej oraz goście z zagranicy spotkają się w Polsce, aby dzielić się swoimi doświadczeniami z branży, promować innowacyjne pomysły i  rozwiązania oraz  nawiązywać trwałe relacje biznesowe.

Odwiedź stronę internetową wydarzenia, aby uzyskać więcej informacji i nie wahaj się skontaktować się z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania.

Bilety można kupić online pod następującym linkiem: www.iabmevent.com

Ostatnie Artykuły

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director