International Automotive Business Meeting (IABM) zmiana terminu na 5 – 6 kwietnia 2022

Home » Aktualności » International Automotive Business Meeting (IABM) zmiana terminu na 5 – 6 kwietnia 2022

International Automotive Business Meeting (IABM) zmiana terminu na 5 – 6 kwietnia 2022

25 października, 2021

Odpowiadając na potrzeby i obawy niektórych z naszych Partnerów, Prelegentów i Uczestników wydarzenia IABM, dotyczące sytuacji epidemiologicznej w Polsce, Zarząd Włoskiej Izby Handlowo-Przemysłowej w Polsce wraz z Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną oraz Partnerami Instytucjonalnymi wydarzenia International Automotive Business Meeting, podjął decyzję o przeniesieniu jego realizacji na 5-6 kwietnia 2022 r.

IABM to spotkanie międzynarodowe, które przyciąga czołowych graczy branży motoryzacyjnej z krajów CEE. Udział międzynarodowych Prelegentów, Kupców, Dostawców i Delegatów jest niezbędnym elementem tego wydarzenia, aby zapewnić wysokiej jakości networking i benchmarking i industry expertise.

Biorąc pod uwagę charakter naszego wydarzenia i obawy związane z sytuacją epidemiologiczną, podjęto decyzję o przeniesieniu eventu na inny termin.

Naszym obowiązkiem bowiem jest zapewnienie maksymalnego komfortu, zarówno psychicznego, jak i fizycznego, wszystkim  Uczestnikom.

Włoska Izba Handlowo-Przemysłowa w Polsce będzie nieprzerwanie kontynuować intensywne prace na rzecz sukcesu wydarzenia w nowym terminie 5 – 6 kwietnia 2022 r.

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director