International Business Mixer Łódź – 27 stycnia 2022

Home » Nadchodzące Wydarzenia » International Business Mixer Łódź – 27 stycnia 2022

International Business Mixer Łódź – 27 stycnia 2022

27 stycznia, 2022

Szanowni Członkowie, mamy przyjemność zaprosić Was do udziału w International Business Mixer Łódź, który odbędzie się 27 stycznia 2022 roku o godz. 18:00 w Holiday Inn Łódź, przy ul. Piotrkowskiej 229/231. 

Spotkanie organizowane jest pod patronatem Prezydenta Miasta Łodź oraz Konfederacji „Lewiatan”, we współpracy z Zagranicznymi Izbami Handlowymi: Włoską, Amerykańską, Polsko-Kanadyjską, Polsko-Francuską, Polsko-Rumuńską, Polsko-Węgierską, Polsko-Brytyjską, Polsko-Irlandzką, Polsko-Skandynawską, Polsko-Holenderską, Polsko-Indyjską, Enterprise Ireland oraz Business Centre Club Łódź. 

International Business Mixer to spotkanie biznesowe w formule ‘cocktail’ i tym samym wyjątkowa okazja do rozpoczęcia Nowego Roku z nowymi kontaktami biznesowymi, zaprezentowania oferty firmy oraz podjęcia ciekawych inicjatyw współpracy z potencjalnymi partnerami, klientami, dostawcami, dystrybutorami oraz inwestorami. 

Agenda wydarzenia:
18:00 – 18:30 – Rejestracja uczestników
18:30 – 19:00 – Oficjalne otwarcie
19:00 – 21:00 – Networking 

Udział jest bezpłatny dla Członków naszej Izby. W związku z tym, że liczba uczestników wydarzenia jest ograniczona, zapraszamy jedną osobę z danej firmy. 

Możliwe jest również bezpłatne anulowanie udziału w wydarzeniu najpóźniej do dnia 25 stycznia. Brak anulowania w późniejszym terminie spowoduje obciążenie fakturą w wysokości 200 PLN + VAT. 

Ze względu na działania związane z pandemią COVID-19, warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest spełnienie jednego z poniższych:
· przedstawienie certyfikatu pełnego szczepienia przeciwko COVID-19;
· przedstawienie zaświadczenia o statusie ozdrowieńca (w formie cyfrowej lub papierowej);
· przedstawienie negatywnego wyniku testu PCR lub antygenowego na obecność COVID-19, wykonanego nie później niż 24 godziny przed wydarzeniem. 

Zapraszamy do udziału!

Zapisz się teraz! 

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director