International Speed Business Mixer 2021

Home » Nadchodzące Wydarzenia » International Speed Business Mixer 2021

International Speed Business Mixer 2021

9 listopada, 2021

Zapraszamy na International Speed Business Mixer

Warszawa, InterContinental Hotel 9 listopada 2021 godz. 18:00

Zarejestruj się: https://forms.gle/s9zk7uY2ebJsNAMWA

CCIIP ma przyjemność zaprosić Państwa na International Speed Business Mixer organizowany we współpracy z 10 izbami bilateralnymi : polsko-niemiecką, polsko-hiszpańską, brytysjką, francusko-polską, niderlandzką, belgijską, polsko-kanadyjską, polsko-portugalską, skandynawską, szwajcarską; który odbędzie się we wtorek 9 listopada 2021 r. o godz. 18 w Hotelu InterContinental

Speed Business Mixer to jedyna formuła, gdzie firmy mogą dotrzeć ze swoją ofertą do bardzo szerokiego grona odbiorców biznesowych dzięki współpracy pomiędzy kilkunastoma międzynarodowymi izbami bilateralnymi. Na wydarzenie zapraszają:

Więcej informacji: annamonika.stepien@cciip.pl

Zarejestruj się: https://forms.gle/s9zk7uY2ebJsNAMWA

*Udział w spotkaniu mogą wziąć tylko osoby, które posiadają zaświadczenie o zaszczepieniu przeciwko COVID19 pełną dawką lub okażą negatywny wynik testu na COVID19, który był wykonany nie później niż 48 godzin przed spotkaniem.

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director