INTERNATIONAL SPEED BUSINESS MIXER – SOPOT

Home » Nadchodzące Wydarzenia » INTERNATIONAL SPEED BUSINESS MIXER – SOPOT

INTERNATIONAL SPEED BUSINESS MIXER – SOPOT

20 kwietnia, 2023

Włoska Izba Handlowo-Przemysłowa w Polsce ma przyjemność zaprosić na kolejną edycję International Speed Business Mixera organizowanego we współpracy z 9 innymi izbami bilateralnymi należącymi do IGCC (International Group of Chambers of Commerce): Niemiecką, Austriacką, Amerykańską, Belgijską, Kanadyjską, Hiszpańską, Holenderską, Szwajcarską i Skandynawską

International Speed Business Mixer odbędzie się w czwartek 20 kwietnia 2023 roku w Hotelu Radisson Blu Sopot o godz. 17:30 (sala konferencyjna Atrium).  

To unikalna i bardzo ceniona przez firmy formuła spotkania pozwalająca dotrzeć do szerokiego grona odbiorców dzięki współpracy między izbami gospodarczymi.

Koszt uczestnictwa dla członków CCIIP to 250 PLN + VAT za osobę, dla firm niezrzeszonych we Włoskiej Izbie 350 PLN + VAT za osobę.

Zachęcamy do kontaktu w celu skorzystania ze specjalnej stawki noclegowej na wydarzenie.

W załączeniu przesyłamy zaproszenie z programem. Dla zainteresowanych załączamy również Ofertę Partnerską na wydarzenie.

W celu rejestracji prosimy o wypełnienie REGISTRATION FORM najpóźniej do 14 kwietnia.


Ostatnie Artykuły

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director