INTERNATIONAL AUTOMOTIVE BUSINESS MEETING IN POLAND 2017

Home » Aktualności » INTERNATIONAL AUTOMOTIVE BUSINESS MEETING IN POLAND 2017

INTERNATIONAL AUTOMOTIVE BUSINESS MEETING IN POLAND 2017

23 listopada, 2017

 www.iabm2017.com Zostały ostatnie dni rejestracji na międzynarodowy event Automotive Buisness Meeting in Poland, organizowany przez Włoską Izbę Handlowo- Przemysłową w Polsce, we współpracy z Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną, a także pod honorowym patronatem Ambasady Włoch w Polsce.
International Automotive Business Meeting in Poland (pod hasłem “Towards the future of E-Mobility and Driver Assistance Systems”) będzie dotyczył dwóch ważnych kwestii: pierwszą z nich jest mobilność elektryczna, a drugą systemy wsparcia kierowcy.
Celem przyszłego spotkania będzie nakreślenie zachodzących obecnie zmian, wynikających z wprowadzania na rynek pojazdów elektrycznych. Ponadto omawiany będzie również sposób w jaki E-Mobility oraz nowe systemy wsparcia kierowcy wpłyną w najbliższej przyszłości na przemysł motoryzacyjny.
W przeciągu dwóch dni, na wydarzeniu gościć będą przedstawiciele organów europejskich, władz rządowych i lokalnych, a także liderzy oraz eksperci z sektora motoryzacyjnego. Uczestniczyć będą w debacie oraz wymianie pomysłów dotyczących trendów, wyzwań i możliwości związanych z elektrycznością, systemami wsparcia kierowcy, łączności, a także bezpieczeństwa przyszłych pojazdów.
Uczestnictwo w evencie jest niepowtarzalną okazją do nawiązania niezwykle ważnych kontaktów i współpracy z partnerami biznesowymi, jak również stanowi materiał do przemyśleń o przyszłości przemysłu motoryzacyjnego łącznie z możliwością zgłębienia wiedzy o nowych technologiach. 

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director