INTERNATIONAL FAMILY PICNIC 2018

Home » Nadchodzące Wydarzenia » INTERNATIONAL FAMILY PICNIC 2018

INTERNATIONAL FAMILY PICNIC 2018

02/09/2018 Belgijska Izba Gospodarcza, Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza, Wydział Handlowy Ambasady Austrii oraz Włoska Izba Handlowo-Przemysłowa w Polsce mają przyjemność zaprosić Państwa na: IX edycję Międzynarodowego Pikniku Rodzinnego Piknik odbędzie się w niedzielę, 2 września 2018 roku w Ludowej Altanie w Rozalinie http://ludowaaltana.pl/#, która jest idealnym miejscem na spędzenie czasu z rodziną oraz podtrzymywanie relacji biznesowych. Oprócz idyllicznej scenerii oferujemy Państwu również szeroką gamę atrakcji zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych – każdy znajdzie coś dla siebie! Dmuchańce, … i wiele innych ciekawych atrakcji! Gwarantujemy mnóstwo pozytywnej energii i możliwości networkingowych. W menu przewidujemy różnorodne dania z grilla oraz specjalną ofertę dla dzieci. Program: 12.00 oficjalne powitanie 12.30 otwarcie grilla i atrakcji 17.00 zakończenie Ceny biletów (firmy członkowskie): Rodzinny (2 dorosłych + 1 dziecko*) 215zł/netto Para (2 dorosłych)
170zł/netto Pojedynczy (1 dorosły)
100zł/netto * Dzieci do lat 17; każde kolejne dziecko 55zł/netto
Ceny biletów (firmy niezrzeszone): Rodzinny (2 dorosłych + 1 dziecko*)
320zł/netto Para (2 dorosłych)
250zł/netto Pojedynczy (1 dorosły)
180zł/netto * Dzieci do lat 17; każde kolejne dziecko
55zł/netto * Dzieci do lat 4 bezpłatnie (uprzejmie prosimy o potwierdzenie obecności)
Prosimy o potwierdzenie obecności do dn. 22 sierpnia 2018 i przesłanie wypełnionego formularza na adres: annamonika.stepien@cciip.pl Download PDF

Ostatnie Artykuły

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director