Italian Chamber Business Talks 08.03.2018 Katowice

Home » Nadchodzące Wydarzenia » Italian Chamber Business Talks 08.03.2018 Katowice

Italian Chamber Business Talks 08.03.2018 Katowice

2018/03/08 Włoska Izba Handlowo-Przemysłowa w Polsce inauguruje Italian Chamber Business Talks, nowy format konferencji, podczas którego przy pomocy największych ekspertów sektora będziemy badać wyzwania i analizować obecną i przyszłą sytuację prowadzenia biznesu w Polsce. Nie może Cię zabraknąć na pierwszym spotkaniu, które odbędzie się 8 marca w Katowicach, o godz. 9:00, pod tytułem: Rynek Pracy w Polskim Świecie Przemysłu Damy odpowiedzi na następujące pytania:
• 2018-2022: Jaka przyszłość nas czeka w ciągu najbliższych 5 lat?
• Czy aktualne metody w zarządzaniu zasobami ludzkimi będą dalej się sprawdzać czy powinny uleć innowacji?
• W jakim stopniu brak pracowników może być problemem dla polskiego przemysłu?
• Jakie best practices stosować aby zmniejszyć turnover pracowników ?
• Jak pozyskać i utrzymać młodych i utalentowanych pracowników?
Gościem honorowym na Konferencji będzie prof. Andrzej Blikle, profesor nauk matematycznych z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu i zarządzaniu rodzinnym biznesem słynnych polskich wyrobów cukierniczych oraz autor wielokrotnie nagradzanego przewodnika manadżerskiego pt.: „Doktryna jakości”, ze swoją prezentacją pt.:
Przyszłość zarządzania jest turkusowa? Nowoczesne organizacje XXI wieku.
Analiza rewolucyjnej metody organizacyjnej, która ma na celu dobre samopoczucie i całkowite zaangażowanie pracowników w firmie.
Podczas spotkania wystąpi również p. Marek Śliboda, założyciel firmy MARCO z Gliwic, wielokrotnie nagradzanej za innowacyjne metody zarządzania personelem, a także godny przykład do naśladowania w zakresie odpowiedzialności społecznej. Managerowie HR wiodących firm produkcyjnych, firmy headhunterskie, agencje pracy tymczasowej oraz agencje outsourcingowe, eksperci instytucjonalni i uniwersyteccy będą wymieniać swoje opinie na temat aktualnych wyzwań na rynku pracy.
ZAREJESTRUJ SIĘ I SPRAWDŻ NA STRONIE INTERNETOWEJ ZDARZENIE: https://italchambusinesstalks.b2match.io/
Wydarzenie odbędzie się w języku polskim i angielskim z tłumaczeniem symultanicznym. 

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director