IV Tydzień Kuchni Włoskiej na Świecie

Home » Aktualności » IV Tydzień Kuchni Włoskiej na Świecie

IV Tydzień Kuchni Włoskiej na Świecie

16 października, 2019

 Szanowni Restauratorzy, Włoski System Instytucjonalny w Polsce (Ambasada, ENIT, Włoska Izba Handlowo-Przemysłowa w Polsce, Włoski Instytut Handlu Zagranicznego), przy wsparciu Włoskiej Federacji Kucharzy – Oddział w Polsce, zaprasza Państwa do udziału w IV edycji Tygodnia Kuchni Włoskiej na Świecie (ed.2019), który odbędzie się w dniach od 18 do 24 listopada. Projekt skierowany jest do wszystkich restauracji z kuchnią włoską w Polsce, które są w stanie przygotować specjalne menu, dedykowane jednemu lub kilku włoskim regionom. Menu powinno być oferowane przez cały tydzień od 18 do 24 listopada, w promocyjnej cenie 49 PLN, (cena nie obejmuje napojów). Celem projektu jest promowanie i dzielenie się wartościami i tradycjami kuchni włoskiej na poziomie międzynarodowym.
Udział w projekcie jest bezpłatny. Jak dołączyć do projektu?
• Utwórz włoskie menu poświęcone jednemu lub kilku regionom: Przekąska – Danie główne – Deser.
• Preferowane jest użycie włoskich produktów DOP, IGP które należy specjalnie oznaczyć również w menu.
• Menu musi być w specjalnej, promocyjnej cenie 49 PLN (napoje nie są wliczone)
• Utwórz i opublikuj wydarzenie na profilu swojej restauracji na Facebooku. Ewentualnie na stronie internetowej restauracji.
• Wyślij link do wydarzenia na Facebooku lub strony internetowej na następujący adres: italianchamber@cciip.pl Na Facebooku zostanie przez nas stworzone wydarzenie dedykowane Tygodniowi Kuchni Włoskiej w Polsce, w którym będą promowane poszczególne wydarzenia uczestniczących restauracji. W załączeniu przesyłamy materiały graficzne projektu do promocji inicjatywy w swoich kanałach komunikacji. Organizator utworzy stronę projektu na FB i umieści tam poszczególne wydarzenia uczestniczących restauracji. Promocja rozpocznie się 10 listopada. Pośpiesz się, by skorzystać z kampanii reklamowej.
W razie potrzeby uzyskania innych informacji pozostajemy do Państwa dyspozycji, prosimy o kontakt na adres mail italianchamber@cciip.pl lub na numer telefonu +48 507 530 281. Download PDF

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director