Kochański & Partners – Koncentracja Konsolidacja Konsekwencja

Home » Aktualności » Kochański & Partners – Koncentracja Konsolidacja Konsekwencja

Kochański & Partners – Koncentracja Konsolidacja Konsekwencja

24 maja, 2023

Kancelaria Kochański & Partners wchodzi na kolejny stopień konsekwentnej realizacji swojej strategii biznesowej – etap konsolidacji, poszerzając jednocześnie grono partnerów oraz partnerów equity. Piotr Kochański, Partner Zarządzający, staje na czele zintegrowanej Praktyki Nowych Technologii, w ramach której jednym z zespołów pokieruje – w nowej roli partnera – Monika Maćkowska-Morytz. Do kancelarii dołączają Dariusz Dobkowski i Marek Król, którzy poprowadzą odpowiednio: Globalną Praktykę Handlową oraz Praktykę Sektora Bankowości i Finansów. Dariusz Dobkowski oraz Markiyan Malskyy i Karol Połosak wchodzą do kręgu partnerów equity. Kochański & Partners zapowiada także szeroką ekspansję i odkrywa plany otwarcia nowych biur w kluczowych polskich ośrodkach biznesowych.

Więcej można dowiedzieć się na stronie: Kochański & Partners – Koncentracja Konsolidacja Konsekwencja – Kochański & Partners (kochanski.pl)

KOMUNIKAT

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director