Kochański & Partners | Omnibus – promocje cenowe na nowych zasadach

Home » Aktualności » Kochański & Partners | Omnibus – promocje cenowe na nowych zasadach

Kochański & Partners | Omnibus – promocje cenowe na nowych zasadach

14 lutego, 2023

Firma członkowska CCIIP, Kochański & Partners, organizuje 7 marca, w godz. 10:00-11:30 wydarzenie hybrydowe „Omnibus – promocje cenowe na nowych zasadach”, podczas którego zostaną omówione najczęściej pojawiające się problemy i wątpliwości związane ze stosowaniem przepisów wdrażających tzw. Dyrektywę Omnibus.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia oraz do udziału.  


Omnibus – promocje cenowe na nowych zasadach

7 marca | 10:00-11:30 | Bezpłatne wydarzenie hybrydowe

O regulacji omnibus było głośno praktycznie już od pierwszych dni, od jej wejścia w życie. Nowe przepisy dotyczące informowania klientów o promocjach, obok aktualnej, nakazywały umieścić także informację o najniższej cenie (towaru lub usługi), która obowiązywała w ciągu 30 dni przed wprowadzeniem obniżki.

Klienci byli zdziwieni, sprzedawcy nie zawsze gotowi, a prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów już kilkanaście dni po wprowadzeniu nowych przepisów informował o kolejnych wystąpieniach do przedsiębiorców w związku informowaniem o obniżkach.

Okazało się, że praktyczne zastosowanie tej regulacji w wielu przypadkach rodzi jednak poważne wątpliwości prawne. Dlatego, Kochański & Partners zaprasza na spotkanie, podczas którego Krzysztof Zięba i Monika Urban-Piotrowska omówią najczęściej pojawiające się problemy i wątpliwości związane ze stosowaniem nowych przepisów.

Szczegóły i rejestracja: https://www.kochanski.pl/omnibus-promocje-cenowe-na-nowych-zasadach/

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director