Komunikat prasowy: Walne Zgromadzenie

Home » Aktualności » Komunikat prasowy: Walne Zgromadzenie

Komunikat prasowy: Walne Zgromadzenie

17 lipca, 2014

 Walne Zgromadzenie Włoskiej Izby Handlowo-Przemysłowej w Polsce

W dniu 24 czerwca odbyło się doroczne Walne Zgromadzenie Członków Włoskiej Izby Handlowo-Przemysłowej w Polsce na Stadionie Narodowym w Warszawie. Podczas zebrania sprawozdanie z działalności zostało przedstawione przez nowo mianowanego Sekretarza Generalnego Elisabette Caprino. Sprawozdanie finansowe za rok 2013 zostało przedstawione przez Wice Prezesa Donato Di Gilio. Zgromadzenie zatwierdziło działania Zarządu, któremu przewodniczy Piero Cannas.

Prezes przedstawił program 2014-15 zawierający projekt „Przyprowadź dwóch przyjaciół” aby zachęcić do zrzeszania się i pozwolić Izbie prowadzić działalność bardziej dynamicznie na całym terytorium kraju.

Następnie, zgodnie z tradycją, odbyło się towarzyskie spotkanie dla gości i członków, a w tle ostatni mecz dla Włoch na Mistrzostwach Świata w Brazylii w 2014 r. przeciw Urugwajowi. Download PDF

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director