KSeF i 100 innych: Dlaczego polski Krajowy system e-Faktur to tylko wierzchołek góry lodowej zmian w Europejskim i światowym prawie dotyczącym e-fakturowania.

Home » Nadchodzące Wydarzenia » KSeF i 100 innych: Dlaczego polski Krajowy system e-Faktur to tylko wierzchołek góry lodowej zmian w Europejskim i światowym prawie dotyczącym e-fakturowania.

KSeF i 100 innych: Dlaczego polski Krajowy system e-Faktur to tylko wierzchołek góry lodowej zmian w Europejskim i światowym prawie dotyczącym e-fakturowania.

17 listopada, 2022

Polski rząd wdroży e-fakturowanie B2B jako obligatoryjne w I kwartale 2024 r. Wszystkie firmy w kraju będą zobowiązane do rozliczania faktur B2B w jednym wymaganym formacie XML (faktury ustrukturyzowanej), za pośrednictwem nowo utworzonego portalu – Krajowego Systemu e-Faktur.

Chcielibyśmy Państwu przedstawić najprostszy sposób podejścia do tematu e-fakturowania B2B w Polsce ale także ukazać globalną systuację.

Podczas spotkania omówimy obowiązujące mandaty dotyczace e-fakturowania w Polsce i na świecie.

Dowiedz się, jak poruszać się w tym złożonym i ciągle zmieniającym się krajobrazie biznesowym i zachować zgodność we wszystkich obszarach działania.

Spotkanie Zoom: 17 listopada (czwartek), godz.10:00-11:15 AM.

Zapisy: https://npcc.pl/event/finance-and-tax-knowledge-circle-with-billtrust-plenary-session-ZXZlbnQ6aEIzR1h2d0hEa1Mxc3NtVVlqeGE=/ Zapisy: Meeting Registration – Zoom

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director