NAGRANIE WEBINARU z ALBERTO FORCHIELLIM „Scenariusze po koronawirusie: jaka przyszłość czeka Europę? Nowe stosunki z Azją i USA”

Home » Aktualności » NAGRANIE WEBINARU z ALBERTO FORCHIELLIM „Scenariusze po koronawirusie: jaka przyszłość czeka Europę? Nowe stosunki z Azją i USA”

NAGRANIE WEBINARU z ALBERTO FORCHIELLIM „Scenariusze po koronawirusie: jaka przyszłość czeka Europę? Nowe stosunki z Azją i USA”

17 kwietnia, 2020

 Publikujemy dla Państwa nagranie webinaru #5 z ALBERTO FORCHIELLIM: “Scenariusze po koronawirusie: jaka przyszłość czeka Europę? Nowe stosunki z Azją i Stanami Zjednoczonymi”
Data: środa 15 kwietnia 2020 Godz.: 18:00 – 19:00
Język: włoski Szczególne pdoziękowania dla naszego gościa ALBERTO FORCHIELLI. Alberto Forchielli www.albertoforchielli.com : przedsiębiorca, dziennikarz i bloger. Ekspert w dziedzinie ekonomii i stosunków międzynarodowych, ze szczególnym zainteresowaniem Chinami, Stanami Zjednoczonymi, Niemcami, południowo-wschodnią Azją i Singapurem. Pełnił funkcję Starszego Doradcy w Banku Światowym w Waszyngtonie.
W 2004 utworzył organizację Osservatorio Asia, której celem jest analizowanie i wspieranie relacji gospodarczych między Włochami a rynkiem azjatyckim. Ponadto, jest założycielem, dyrektorem generalnym, członkiem Investment Committee oraz doradcą administracyjnym w Mandarin Capital Management, gdzie kieruje funduszem private equity inwestującym w europejskie firmy eksportujące do Chin. 

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director