NIE PRZEGAP: Webinar “Road to IABM” #2 – „Poland and Silesia – the right location for business and foreign automotive investments”

Home » Nadchodzące Wydarzenia » NIE PRZEGAP: Webinar “Road to IABM” #2 – „Poland and Silesia – the right location for business and foreign automotive investments”

NIE PRZEGAP: Webinar “Road to IABM” #2 – „Poland and Silesia – the right location for business and foreign automotive investments”

09/07/2020 Mamy przyjemność zaprosić Państwa na drugi webinar z cyklu “Road to IABM”. Webinar “Road to IABM” #2: Polska i Śląsk – najlepsza lokalizacja dla biznesu i zagranicznych inwestycji w sektorze automotive Data: 09.07.2020 Ore 10:00-12:00 Język: angielski W załączeniu zaproszenie z programem “Road to IABM” #2. Zarejestruj się:
https://zoom.us/meeting/register/tJwuceqrpzMoEtPYizp6PKVsmawajKwUygCQ
International Automotive Business Meeting jest kluczowym wydarzeniem dla branży motoryzacyjnej, którego celem jest śledzenie zmian w sektorze i ich wpływu na łańcuch dostaw. Zamierzeniem Road to IABM jest dostarczenie specjalistycznych i aktualnych informacji tym, którzy na co dzień działają w sektorze automotive zbliżając się do czwartej edycji IABM (on line), która odbędzie się 20 października 2020 roku. Download PDF

Ostatnie Artykuły

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director