nowa firma członkowska Wydawnictwo EUROPA

Home » Aktualności » nowa firma członkowska Wydawnictwo EUROPA

nowa firma członkowska Wydawnictwo EUROPA

5 lutego, 2013

 Mam przyjemność poinformować, że do naszej Izby dołączyło Wydawnictwo EUROPA z Wrocławia, reprezentowane przez pana Wojciecha Głuch.
Wydawnictwo Europa zajmuje się upowszechnianiem komunikacji na żywo przez Internet. Prowadzi sprzedaż usług związanych z Systemem Inteligentnej Komunikacji KomIQ ( www.komiq.pl ), który posiada wyodrębnioną aplikację w 3 językach: polskim, angielskim i włoskim przygotowaną specjalnie z myślą o członkach Włoskiej Izby, dla firm prowadzących działalność handlową, produkcyjną i usługową w obszarze i na rynku głównie polsko-włoskim. Ponadto prowadzi Internetową Akademię Wiedzy Autorskiej ( www.iawa.pl ), gdzie odbywają się różnego rodzaju szkolenia na żywo przez Internet – w tym szkolenia BHP. Doradza i pomaga skonfigurować także indywidualne systemy komunikacji na żywo przez Internet. Złączamy kontakt do wydawnictwa: Wydawnictwo EUROPA ul. T. Kościuszki 35 50-011 Wrocław Tel. sekretariat (71) 335 25 30 europa@wydawnictwo-europa.pl
Donato Di Gilio Prezes 

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director