Prezentacja raportu „Deloitte CFO Survey 2017H1”

Home » Nadchodzące Wydarzenia » Prezentacja raportu „Deloitte CFO Survey 2017H1”

Prezentacja raportu „Deloitte CFO Survey 2017H1”

2017/10/19 Mamy przyjemność zaprosić Państwa na prezentację raportu Deloitte: „Deloitte CFO Survey 2017H1” zorganizowaną we współpracy z Polsko – Hiszpańską Izbą Gospodarczą, która odbędzie się w czwartek 19 pazdziernika 2017 o godz. 14:00 w siedzibie firmy Deloitte przy Al. Jana Pawła II 22 w Warszawie. Podczas spotkania zostanie przedstawiona analiza dotycząca opinii dyrektorów finansowych z krajów europejskich i Polski na temat sytuacji gospodarczej, a w szczególności aktualne opinie i działania Dyrektorów Finansowych reprezentujących największe i najbardziej wpływowe firmy w regionie w kontekście:
▪ Otoczenia biznesowego,
▪ Priorytetów i oczekiwań firm,
▪ Priorytetów finansowych Spotkanie odbędzie się w jęz. angielskim. Udział dla firm zrzeszonych w Izbie Włoskiej jest bezpłatny.
W celu rejestracji prosimy o wypełnienie formularza online do dn. 17.10. Załączamy zaproszenie. Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt: annamonika.stepien@cciip.pl Download PDF

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director