PROFESSIONAL WORKSHOP: Negotiation and Business Relationships

Home » Nadchodzące Wydarzenia » PROFESSIONAL WORKSHOP: Negotiation and Business Relationships

PROFESSIONAL WORKSHOP: Negotiation and Business Relationships

13 maja, 2024

Włoska Izba Handlowo-Przemysłowa w Polsce ma przyjemność zainaugurować nowy format eventów – szkolenia dla firm członkowskich i ich pracowników.

13 -14 maja 2024 rokuw hotelu Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej zorganizujemy dla Was „Warsztaty z Negocjacji i Relacji w Biznesie”.

Te intensywne warsztaty są skrojone na miarę dla kadry kierowniczej, senior managerów oraz doświadczonych handlowców i kupców, którzy pragną podnieść swoje umiejętności negocjacyjne na wyższy poziom.

Co Was czeka:

  • Strategiczne Negocjacje: Dowiedzcie się, jak przygotować się do negocjacji, ustalić cele i osiągnąć pożądane wyniki.
  • Budowanie Trwałych Relacji: Odkryjcie tajniki budowania trwałych relacji biznesowych, które przynoszą korzyści na długą metę.
  • Rozwiązywanie Konfliktów: Nauczcie się skutecznie rozwiązywać konflikty i unikać potencjalnych pułapek.
  • Komunikacja Perswazyjna: Poznajcie techniki komunikacji, które pomogą Wam przekonywać i wpływać na innych.

Oprócz niezwykle wartościowej wiedzy, przygotowaliśmy dla Was także niezapomniane doświadczenie. Wieczorem po pierwszym dniu warsztatów zapraszamy wszystkich uczestników na kolację integracyjną, podczas której będzie okazja wymienić się doświadczeniami i zacieśnić relacje biznesowe w luźnej atmosferze.

W załączniku znajduje się szczegółowy program warsztatów.

Cena regularna warsztatów to 4200 PLN netto za osobę. Dla członków Włoskiej Izby oferujemy rabat w wysokości 40% obniżając koszt warsztatów do 2485 PLN netto za osobę, cena obejmuje:

  • udział w warsztatach
  • wyżywienie i przerwy kawowe
  • kolację integracyjną.

Dla uczestników chcących zarezerwować nocleg w hotelu Holiday Inn, koszt pokoju jednoosobowego to 360 PLN, dwuosobowego to 460 PLN.

Minimalna liczba uczestników do uruchomienia warsztatów to 8 osób. 

Wybór języka (polski lub angielski) zostanie dokonany na podstawie preferencji zebranych w formularzu rejestracyjnym: REGISTRATION LINK

Zachęcamy do rejestracji najpóźniej do dn. 30 kwietnia.

W razie pytań prosimy o kontakt na adres: annamonika.stepien@cciip.pl

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director