Region Emilia Romagna – Warszawa – 10 kwietnia 2024

Home » Aktualności » Region Emilia Romagna – Warszawa – 10 kwietnia 2024

Region Emilia Romagna – Warszawa – 10 kwietnia 2024

11 kwietnia, 2024

Z wielką satysfakcją Włoska Izba Handlowo-Przemysłowa w Polsce zorganizowała razem z APT Servizi Emilia-Romagna wspaniałe wydarzenie promujące region Emilia-Romagna.

W eleganckiej scenerii w Ambasadzie Włoskiej w Polsce, mieliśmy okazje przedstawić oferte letnia na rodzinne wakacje i bardzo wyczekiwany przejazd Tour de France w Emilia-Romagna.

Gorące podziekowania należą się ambasadorowi Luca Franchetti Pardo i radnemu ds. Turystyki regionu Emilia-Romagna, Andrea Corsini, za jego kluczowe wsparcie.

Wydarzenie było również okazją do uhonorowania przyjaźni pomiędzy Włochami a Polską w świecie sportu ze szczególnym uwzględnieniem kolarstwa.

Przemówienie Agaty Lang, organizatorki Tour de Pologne i drogiej przyjaciółki Włoch, wraz z przemówieniem Davide Cassaniego, prezesa APT Servizi i ikony włoskiego kolarstwa, podkreśliło siłę sportu, która jednoczy oba narody.

Na zakończenie, cieszyliśmy się degustacją specjałów kulinarnych regionu Emilia-Romania, przygotowanych po mistrzowsku przez Cristinę Catese, przewodniczącą Włoskiej Federacji Szefów Kuchni w Polsce.

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director