Speed Business Mixer – Thank you! (FOTO)

Home » Aktualności » Speed Business Mixer – Thank you! (FOTO)

Speed Business Mixer – Thank you! (FOTO)

4 czerwca, 2019

 W czwartek 30 maja w Dąbrowie Górniczej w Hotelu Holiday Inn odbyła się druga edycja włosko-niemieckiego Speed Business Mixera. Obecnych było ok. 70 firm, które podczas czterech sesji okrągłych stołów miały okazję się poznać, wymienić wizytówkami oraz ustanowić bazy do dalszej współpracy biznesowej.
W spotkaniu wzięly udział następujące firmy:
ABF CONSULTING,ADR POLSKA,ALFAVOX SP Z OO, AMISTER, ARCADIS SP Z OO, ARCESE POLSKA SP Z OO, AUTOROBOT STREFA SP Z OO, BANK POLSKA KASA OPIEKI S.A., BIURO RACHUNKOWE IDEA SP. Z OO, CBRE SP. Z OO, CELO POLSKA SP. Z OO, COFINCO POLAND SP. Z OO, COMELIT POLAND SP. Z OO,DEHORA CONSULTANCY GROUP SP. Z OO, DURING POLSKA SP. Z OO, EKONOMIKUS SP. Z OO, ELETTRIC 80 SP. Z OO, ELTE GPS SP. Z OO, GALWAH SPÓŁKA Z OO, GEEKFORCE SP. Z OO, GEO GLOBE SP. Z OO, HUMAN&HUNTER SP. Z OO, IC&PARTNERS POLAND S.A, IFIS FACTORING, IMQ POLSKA SP. Z OO, KADOR SP. Z OO, KAISER-KRAFT, KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH I DORADCÓW PODATKOWYCH, KATOWICKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA, KEY PROJECT POLAND SP. Z OO, KEY SOLUTIONS POLSKA SP. Z OO, KLINGSPOR SP. Z OO, KPMG SP. Z OO, LEADWISE, Llpiemonte LUCA LAZZERONI, ŁÓDZKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA, MV AUGUSTA POLAND, NETCOMPLEX SP. Z OO, ORIENTA POLSKA SP. Z OO, PAUL SCHOCKEMOHLE LOGISTICS POLSKA SP. Z OO, PERSONNEL SERVICE SP. Z OO, POL-TECHNOLOGY SP. Z OO, PWC, RABEN LOGISTICS POLSKA SP. Z OO, RINA POLAND SP. Z OO, SANPRO CONSULTING BPO SP. Z OO, SGS POLSKA SP. Z OO, SIAD POLAND SP. Z OO, SIRIO POLSKA SP. Z OO, SKK S.A., SOŁTYSIŃSKI KAWECKI&SZLĘZAK KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH, SPIE BULDING SOLUTIONS SP. Z OO, SUPERNET SP. Z OO, SPORT PRODUKT SP. Z OO, SV GOMMA POLAND SP. Z OO, TAKENAKA EUROPE GMBH, TOCHU CORPORATION, TUV RHEINLAND POLSKA SP. Z OO, TVM AGNIESZKA KOWALSKA, TVM TRANSPORT SP. Z OO, URZĄD MIEJSKI W DĄBROWIE GÓRNICZEJ, VIA TECHNIKA OBRÓBKI POWIERZCHNIOWEJ SP. Z OO, WARDYŃSKI E SOCI, ZANNINI POLAND SP Z OO, WINE AVENUE. Szczególne podziękwoania dla sponsorów spotkania: MV AUGUSTA SP Z OO, RABEN POLSKA SP Z OO 

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director