Szkolenie „Zarządzanie na odległość: czym zastąpić spotkania osobiste i wspólne biuro?”

Home » Nadchodzące Wydarzenia » Szkolenie „Zarządzanie na odległość: czym zastąpić spotkania osobiste i wspólne biuro?”

Szkolenie „Zarządzanie na odległość: czym zastąpić spotkania osobiste i wspólne biuro?”

2019/04/02 Mamy przyjemność zaprosić Państwa na szkolenie pt.: „Zarządzanie na odległość: czym zastąpić spotkania osobiste i wspólne biuro?” zorganizowane we współpracy z firmą członkowską CCIIP, kancelarią Ferretti i Bębenek, które odbędzie się 2 kwietnia 2019 roku o godz. 9:00 w siedzibie Włoskiej Izby Handlowo-Przemysłowej w Polsce w Warszawie, ul. Pańska 98/9. Szkolenie dedykowane jest menedżerom, którzy dużo podróżują służbowo lub pracują w innym biurze niż reszta zespołu, a także takich, którzy zarządzają pracownikami zdalnymi i chcą poznać konkretne narzędzia do stosowania natychmiast po szkoleniu, po to by dbać o relacje z ludźmi i rezultaty biznesowe mimo odległości dzielącej ich od pracowników.
Program szkolenia:
9:15-9:30 Powitalne espresso
9:30-11:00 Relacje: Jak prowadzić spotkania, które angażują zespół? Rozmowy indywidualne i grupowe (narzędzia: Zoom i Padlet)
11:00-11:15 Przerwa kawowa i drugie śniadanie
11:15-13:00 Rezultaty: Jak organizować pracę i dzielić się jej wynikami? Narzędzia do zarządzania zadaniami i komunikacji (Nozbe i Slack)
13:00-13:30 Q&A Cena dla członków CCIIP 150 PLN netto, dla pozostałych uczestników 300 PLN netto, cena zawiera komplet materiałów szkoleniowych, przerwy kawowe i śniadanie.
Szkolenie odbędzie się w jęz. polskim, angielskim lub włoskim w zależności od profilu i preferencji uczestników. W załączeniu szczegółowe informacje. Prosimy o potwierdzenie obecności rejestrując się tutaj: https://leadingfromadistance.evenea.pl/ najpóźniej do dnia 22.03. Download PDF

Ostatnie Artykuły

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director