COLLIERS: TOP 10 PREDICTIONS FOR CEE 6 IN 2023

Home » Aktualności » COLLIERS: TOP 10 PREDICTIONS FOR CEE 6 IN 2023

COLLIERS: TOP 10 PREDICTIONS FOR CEE 6 IN 2023

15 marca, 2023

Wchodząc w 2023 rok, wybiegamy myślą w przyszłość, patrząc na to, jakie wyzwania i szanse przyniesie ten rok w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Globalne i lokalne wyzwania polityczne, gospodarcze i biznesowe na rynku uległy drastycznej zmianie od początku 2022 roku i w związku z tym region wchodzi w ten rok w ogólnym stanie spowolnienia. Dopiero w 2023 roku zaczniemy dostrzegać pełny wpływ tych wydarzeń objawiający się na rynku nieruchomości.

Mimo to, pewne możliwości pozostają. Nawet w 2023 roku rynek nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej będzie wciąż zmagał się z wyzwaniami ostatnich dwóch lat, spowodowanymi wpływem Covid na życie i zwyczaje ludzi. Zmiana postrzegania będzie postępować zarówno tam, jak i na innych obszarach, ze względu na poszerzający się zakres oddziaływania nadchodzących przepisów Europejskiego Zielonego Ładu.

Link do artykułu: Colliers | Top 10 predictions for CEE 6 in 2023

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director