VIP pass na targi Bellavita Expo (WorldFood Poland): 5, 6, 7 kwietnia 2022, Warszawa

Home » Aktualności » VIP pass na targi Bellavita Expo (WorldFood Poland): 5, 6, 7 kwietnia 2022, Warszawa

VIP pass na targi Bellavita Expo (WorldFood Poland): 5, 6, 7 kwietnia 2022, Warszawa

14 marca, 2022

Zostały otwarte zapisy na Bellavita Expo w dniach 5, 6, 7 kwietnia 2022 r., Warszawa

Włoska Izba Handlowo-Przemysłowa w Polsce zaprosi wybranych kupców, restauracje, operatorów HoReCa oraz sklepy sprzedające włoskie produkty w Polsce do udziału, w charakterze gości VIP, w Bellavita Expo Warsaw, największych targach poświęconych włoskim i śródziemnomorskim produktom F&B w Polsce w ramach WorldFood Poland, które odbędą się w dniach 5-7 kwietnia 2022 r. w Centrum EXPO XXI w Warszawie.

Zainteresowani profesjonaliści z sektora mogą ubiegać się o VIP Pass uprawniający do bezpłatnego wstępu na targi WorldFood Poland w dniach 5-7.04.2022, a także do wielu ekskluzywnych usług i korzyści, w tym pierwszeństwa udziału we wszystkich masterclass i panelach na scenie Bellavita Food & Beverage Academy.

KORZYŚCI VIP PASS

  • Bezpłatny wstęp na targi World Food Poland i Bellavita Expo
  • Udział w 4 seminariach informacyjnych na temat produktów włoskich i hiszpańskich wystawców
  • Udział w 4 pokazach kulinarnych z użyciem produktów włoskich i hiszpańskich wystawców
  • Otrzymanie certyfikatów ukończenia wysokiej jakości kursów Bellavita Academy
  • Tytuł Sędziego w prestiżowym konkursie Bellavita Awards

ZAPISZ SIĘ

Włoska Izba Handlowo-Przemysłowa w Polsce, we współpracy z Włoską Akademią Kulinarną, jest odpowiedzialna za program Bellavita Food & Beverage Academy. W ciągu trzech dni targów na zwiedzających czeka bogaty program zajęć masterclass: włoskie produkty zostaną zaprezentowane podczas serii czterech seminariów edukacyjnych i czterech pokazów gotowania cooking show, prowadzonych przez najlepszych lokalnych szefów kuchni.

Wybrani przez nas operatorzy z sektora będą mieli możliwość nawiązania kontaktu ze wszystkimi włoskimi producentami biorącymi udział w targach.

Operatorzy z VIP PASS, jako eksperci w branży, będą również uczestniczyć w charakterze jurorów w prestiżowym konkursie Bellavita Awards. Konkurs będzie odbywał się w ciągu trzech dni targów i będą mogły wziąć w nim udział wszystkie wystawiające się włoskie firmy prezentując swoje najlepsze produkty. Jurorzy, bezpośrednio na stoiskach wystawców, będą testować i oceniać smak, opakowanie i innowacyjność zgłoszonych produktów poznając jednocześnie ich historię. Na koniec targów nagrodzone zostaną te najbardziej interesujące.

Zapraszamy na targi Bellavita Expo Warsaw, które są największą okazją do poznania produktów spożywczych Made in Italy w Polsce.

ZAPISZ SIĘ

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director