Walne Zgromadzenie Członków: „GLI STATI GENERALI DEL SISTEMA ITALIA IN POLONIA”

Home » Nadchodzące Wydarzenia » Walne Zgromadzenie Członków: „GLI STATI GENERALI DEL SISTEMA ITALIA IN POLONIA”

Walne Zgromadzenie Członków: „GLI STATI GENERALI DEL SISTEMA ITALIA IN POLONIA”

18/06/2020 18 czerwca 2020 roku o godz. 7:00 w pierwszym zwołaniu i o godz. 15:30 w drugim zwołaniu odbędzie się on line Walne Zgromadzenie Członków Włoskiej Izby Handlowo-Przemysłowej w Polsce. Poniżej LINK do wzięcia udziału w Zgromadzeniu: Join Zoom Meeting:
https://zoom.us/j/91943957715?pwd=VGJrNWl2M3RxZUxaQStBOGZoT29YUT09
Meeting ID: 919 4395 7715
Password: 660324
Porządek zgromadzenia: Powitanie Prezesa CCIIP Piero Cannasa
GLI STATI GENERALI DEL SISTEMA ITALIA IN POLONIA: o Sytuacja geopolityczna i stosunki bilateralne – J.E. Ambasador Aldo Amati o Program Agencji ds.
Promocji i Internacjonalizacji Włoskich Przedsiębiorstw Zagranicą (Agenzia ICE) mający na celu wznowienie wymiany handlowej – Antonino Mafodda, Dyrektor ICE o Program Instytutów Kultury na drugi semestr 2020 roku – Roberto Cincotta, Dyrektor Włoskiego Instytutu Kultury w Warszawie oraz Ugo Rufino, Dyrektor Włoskiego Instytutu Kultury w Krakowie o Działania Izby w pierwszym semestrze 2020 roku i projekty na drugi semestr 2020 roku – Elisabetta Caprino, Sekretarz Generalny CCIIP o Działania polskiego rządu na rzecz wspierania świata biznesu i pracowników – Donato Di Gilio, Centro Studi CCIIP o Food&Beverage i Restauracje – Emiliano Castagna, Akademia Kulinarna Whirlpool o Automotive – Fabrizio Cozzi, SFA o Mechatronika i AGD – Luigi Pulimeno, Bitron o Logistyka – Simone Grasso, BCube Dyskusja Zamknięcie zgromadzenia
Niniejszym załączamy:
1. Zwołanie Walnego Zgromadzenia Członków
2. Upoważnienie, do wypełnienia jeśli potrzeba
3. Statut CCIIP Ze względów organizacyjnych prosimy o pisemne potwierdzenie obecności (email). Download PDF

Ostatnie Artykuły

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director