Webcast “Zarządzanie tożsamością i dostępem”

Home » Nadchodzące Wydarzenia » Webcast “Zarządzanie tożsamością i dostępem”

Webcast “Zarządzanie tożsamością i dostępem”

10 maja, 2022

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na Webcast “Zarządzanie tożsamością i dostępem. SailPoint IdentityNow + KPMG Powered Identity – sposób na duży krok w kierunku „zero trust” bez ryzyka potknięcia” który odbędzie się 10 maja 2022 r., w godz. 11:00 – 12:00.

Wdrożenie systemu do zarządzania tożsamością i dostępem (IAM, czyli Identity Access Management) kojarzy się z długotrwałym, złożonym projektem, obarczonym istotnym ryzykiem komplikacji, czy wręcz niepowodzenia.

Na szczęście można inaczej. Połączenie nowoczesnego i innowacyjnego rozwiązania chmurowego SailPoint IdentityNow, wraz z dostosowaną do narzędzia metodyką wdrożeniową KPMG Powered Identity pozwala na dużą oszczędność czasu oraz ograniczenie kosztów i ryzyka projektowego.

Podczas webcastu omówimy na czym polega specyfika tego podejścia. Wskażemy co jest kluczowe, by wdrożyć system IAM szybko i sprawnie. Zademonstrujemy również narzędzie SailPoint IdentityNow, którego wdrożenie to krok milowy na drodze do prawdziwego „zero trust”, stanowiącego obecnie Święty Graal nowocześnie zarządzanego przedsiębiorstwa w obszarze cyberbezpieczeństwa.

Agenda:

● Zero Trust i nowoczesne zarządzanie tożsamością cyfrową
● KPMG Powered Identity – sposób na szybkie i bezpieczne wdrożenie IAM
● SailPoint IdentityNow – demonstracja na żywo

Rejestracja: https://home.kpmg/pl/pl/home/events/2022/05/zarzadzanie-tozsamoscia-i-dostepem.html

Zgłoszenia za pośrednictwem formularza online jest możliwe do czasu rozpoczęcia spotkania tj. do 10 maja 2022 r. do godz.11:00.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednakże możliwy wyłącznie po rejestracji i akceptacji zgłoszenia. Prosimy o wysyłanie zgłoszeń ze służbowych adresów e-mail. Organizator webcastu zastrzega sobie możliwość selekcji zgłoszeń, a także możliwość odwołania wydarzenia.

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director