Webinar by Enel X: Zarabiaj na Rynku Mocy dzięki Demand Side Response

Home » Nadchodzące Wydarzenia » Webinar by Enel X: Zarabiaj na Rynku Mocy dzięki Demand Side Response

Webinar by Enel X: Zarabiaj na Rynku Mocy dzięki Demand Side Response

2020/07/14 Obecna pandemia wpływa znacząco na funkcjonowanie w wielu obszarach naszego życia, w tym na działalność przedsiębiorstw. W przypadku firm warto optymalizować efektywność prowadzonych działań. Chcielibyśmy zwrócić uwagę na możliwości tkwiące w Rynku Mocy i narzędzia mogące poprawić wynik finansowy. Jednym z takich narzędzi poprawy efektywności zużywania energii elektrycznej i generowania dodatkowych przychodów firm jest uczestnictwo w programach Demand Side Response. Programy Demand Side Response (DSR), czyli czasowa redukcja poboru mocy przez odbiorcę w przypadku braku wystarczającej ilości mocy w systemie, to sprawdzona w Polsce i na świecie metoda zwiększenia pewności zasilania w energię i jednocześnie pozwalająca na otrzymania atrakcyjnego wynagrodzenia. Dzięki tym programom możemy w efektywny sposób wspomagać utrzymanie bezpiecznych dostaw energii w kraju. Dzięki udziałowi w programie DSR można zarobić nawet 720 tysięcy zł przez 4 lata za 1 MW mocy.
Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy Państwa na webinar pt: „Zarabiaj na Rynku Mocy dzięki Demand Side Response” zorganizowany we współpracy z firmą Enel X, członkiem CCIIP. Webinar odbędzie się 14 lipca o godz. 12. Podczas webinaru dowiesz się m.in.: – Czym są programy DSR i do jakich firm są skierowane – Jakie są możliwe sposoby redukcji energii i ile można na tym zarobić – Jakie są inne korzyści współpracy z agregatorem i jak wygląda taka współpraca Webinar poprowadzi w języku angielskim Jacek Misiejuk, Managing Director Enel X Polska. Zarejestruj się tutaj. 

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director